Szkolenia

Posiadając wieloletnie doświadczenie w pracy z mediami jak i  przed kamerą, Maciej Orłoś uczy skutecznej komunikacji. Jest ekspertem od wystąpień publicznych, oraz uznanym szkoleniowcem. Prowadzi szkolenia z zakresu autoprezentacji i pracy przed kamerą dla przedsiębiorstw instytucji. Jest autorem licznych publikacji eksperckich z zakresu komunikacji i relacji z mediami. Przed uczestnikami szkoleń otwiera zupełnie nowe możliwości a nabyta podczas szkolenia wiedza pozwala na osiąganie wysokich wyników w codziennych zadaniach zawodowych.

Warsztaty szkoleniowe z Maciejem Orłosiem, skierowane do biznesu. Dwudniowe szkolenie skupia się na wiedzy w zakresie komunikacji w biznesie.

Warsztaty dające narzędzia do udzielania atrakcyjnych wypowiedzi w mediach oraz nawiązania skutenej komunikacji z dziennikarzami. 

Power speech w którym Maciej Orłoś na własnym przykładzie opowiada o tym jak sprostać zmianom i to nie tylko w pracy. 

AUTORSKI KURS VOD

Skuteczne wystąpienia publiczne i komunikacja biznesowa.


Naucz się skutecznej komunikacji biznesowej! Dowiedz się, jak przygotować skuteczne wystąpienie. Poznaj niezbędne wskazówki i warsztat, który pozwoli Ci podnieść kompetencje i lepiej prezentować sie innym, zarówno w pracy jak i życiu prywatnym. 8 modułów i blisko 6 godzin rzetelnej i kompleksowej wiedzy, opartej na moim ponad 25 letnim doświadczeniu w wystąpieniach publicznych i prowadzeniu szkoleń.