Naklejki na legitymacje dla każdego
Każdy student ma prawo do wielu ulg, między innymi do tańszych biletów w komunikacji miejskiej. Podczas każdej kontroli konieczne jest jednak pokazanie swojej legitymacji studenckiej. Musi być ona ważna jeżeli pragnie się uniknąć jakichkolwiek wątpliwości, że ulga studencka przysługuje w danym przypadku. Ważność legitymacji jest potwierdzana co pół roku poprzez naklejenie specjalnej naklejki na legitymacje.
Naklejka legitymacja studencka jest dostępna w każdym sekretariacie i dziekanacie na uczelni i studenci, którym przysługuje, na pewno nie powinni mieć problemów z jej zdobyciem. Naklejka ta jest specjalnie produkowana w sposób, który utrudnia jej podrobienie. Dzięki temu obecność nowej naklejki na legitymacji jednoznacznie potwierdza, że dana osoba faktycznie wciąż ma status studenta i tym samym może korzystać z licznych ulg jakie przysługują w takiej sytuacji. Dlatego też każdy posiadacz takiej legitymacji na pewno powinien uważnie pilnować, czy data ważności ostatniej naklejki nie minęła.
Naklejka na legitymację studencką jest produkowana przez wybrane firmy polskie, które współpracuję z uczelniami publicznymi, jak i prywatnymi. Zapewniają wysoką jakość wykonania każdej naklejki oraz rozsądne ceny. Naklejka to zatem świetny sposób na to, aby zapewnić, że każdy student może skorzystać z ulg do jakich jest uprawniony.