Hologram na legitymacji studenckiej

Jesteś studentem, korzystasz z wielu zniżek. Patrzysz, legitymacja studencka hologram. Jest jednak okres ważności za niedługo się kończy. Gnasz do dziekanatu by pozyskać nowy hologram. Dziekanat nieczynny. Co robisz?
Przeglądasz Internet, a tutaj oferta naklejek na legitymacje. Dylemat. Rezygnujesz ze zniżek i czekasz na otwarcie dziekanatu czy zamawiasz. Do domu masz pociąg za kilka minut. Szybka decyzja. Zapłacę za bilet 100% czy płacę za hologram i mam dalej zniżkę studencką i kilka groszy zostaje w kieszeni.
Odpowiedź jest oczywista, jako wzorowy czekam na otwarcie dziekanatu w dniu następnym lub płacę 100% za bilet.
Tylko niestety sprawa nie wygląda tak słodko jak na pierwszy rzut oka wygląda. W Internecie jest sporo ofert na zakup takich hologramów. Jak można zobaczyć, nie są to pojedyncze oferty. Z tego wniosek, ze można na tym zarobić.
Niestety nie wszyscy są w pełni uczciwi.
Masz legitymację, skończyłeś studia lub zostałeś skreślony z listów studentów kupując taki hologram korzystasz z wszystkich zniżek studenckich. Osoby które oferują takie naklejki dokładnie wiedzą jakie oznaczenia numeryczne posiada większość uczelni wyższych w naszym kraju. Jeżeli chcesz skorzystać z ich oferty wystarczy telefon lub kilka kliknięć na klawiaturze komputera.
Wybór należy do Ciebie.