Hologramy ELS

ELS, czyli elektroniczna legitymacja studencka, niesie ze sobą wiele korzyści, poza wiadomymi walorami kolekcjonerskimi, jeżeli jest to tylko legitymacja studencka naklejka ze wsteczną datą, można również wykorzystać taką legitymację do uzyskania zniżek różnego rodzaju, głównie na przewozy komunikacją miejską (autobusy, tramwaje).
Hologram ELS przyklejany na legitymacje studencką jest potwierdzeniem posiadania statusu studenta lub bycia osobą podlegającą zniżką przypisanym studentom. Już niedługo, bo od 31-03-2022 r. pojawi się nowa piękna naklejka ELS specjalnie dla pasjonatów i filatelistów naklejek z serii ELS. Aktualnie do wyboru mamy aż trzy wzoru: klasyczny stary wzór, nowy wzór z kodem u góry oraz alternatywny wzór z kołem wokół godła, kodem u góry a datą na dole (w przeciwieństwie do starego wzoru, który posiadał datę na górze a kod na dole).
Idealne dla kolekcjonerów naklejek i legitymacji. Semestr zimowy już się kończy a niedługo zacznie semestr letni, na który warto by się przygotować zamawiając sobie wspaniałe nowe naklejki na legitymacje. Naklejki z semestru zimowego tracą ważność za miesiąc, a semestr letni tuż tuż, więc warto znaleźć najlepsze miejsce do zakupu nowych naklejek i szybko je zamówić, bo niedługo może ich zabraknąć.