W teraźniejszości język niemiecki jest na drugim miejscu zaraz po niezwykle popularnym angielskim. Ponad stu dziesięciu milionom ludzi na świecie służy jako język ojczysty. Niemcy są także ogromnym eksporterem nie licząc Chin. Wbrew pozorom język germański jest ważny w tym samym stopniu co angielski. Obecnie wiodą też prym w dziedzinie technologii różnorakich.

Tłumaczenia

W związku z przeogromnym zainteresowaniem tłumaczeniami z i w języku naszych zachodnich sąsiadów stworzono internetową bazę tłumaczeń wielojęzycznych. Jednym ze składników owej bazy jest właśnie 123tlumacz/niemiecki.

Specjalizacja naszych tłumaczy

Tłumacze, z którymi współpracuje nasza platforma specjalizują się w przekładaniu tekstów, a także dokumentów o bardzo dużej rozpiętości. Jedne z nich to teksty naukowe, branżowe oraz medyczne. Tłumaczone przez ekspertów z ponad szesnastu dziedzin medycyny. Przysięgłe mające zastosowanie urzędowe i sądowe. Popularnonaukowe czyli artykuły i publikacje, a także wiele innych. Dewizą naszej działalności jest rzetelność i dotrzymywanie złożonych deklaracji oraz bezkompromisowa poufność. Ma to odzwierciedlenie we wszystkich blokach językowych, a nie tylko w niemieckim.